Platební Metody

Paypal

Kreditní karty jsou přijímány také přes Paypal: Visa, MasterCard, American Express, Discover


Pokud máte účet PayPal, můžete platit přímo po přihlášení ke svému účtu PayPal. Pokud nemáte účet PayPal, plaťte prosím kreditními kartami akceptovanými PayPal. PayPal přijímá kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Discover a Maestro


Neakceptujeme:

CODs

Osobní šeky

Plány Layaway


Jak používat platbu kreditní kartou?

Platba na PayPal bez účtu PayPal

Platby se provádějí na PayPalu, ale k platbě nemusíte vlastnit účet PayPal: údaje o své kreditní kartě můžete zadat přímo na PayPalu a dokončit platbu. Nemusíte také registrovat účet PayPal.


1. Klikněte na „Zaplatit kartou“
2. Zadejte údaje o své kreditní kartě

V závislosti na vaší zemi může být požadována také adresa, e-mail a telefonní číslo.

Až budete hotovi, klikněte na „Zaplatit nyní“, platbu dokončíte


Důležité informace o platbě

Přijímáme debetní a kreditní karty (VISA, MasterCard, American Express, Discover). Přijímáme také PayPal. Nepřijímáme dobírku, osobní šek, plány Layaway ani hotovost. Máte-li obavy, zda je nákup v našem online obchodě bezpečný, ujistěte se, že k ochraně vašeho nákupu používáme systémy a software.


Kreditní karty nejsou účtovány, dokud nejsou odeslány položky objednávky.


Debetní a bankovní šekové karty mohou odrážet odečtení finančních prostředků okamžitě po objednání.


Z bezpečnostních důvodů se musí vaše fakturační jméno, adresa a telefonní číslo shodovat s fakturačním jménem kreditní karty použité k platbě. Vyhrazujeme si právo zrušit jakoukoli objednávku, která neodpovídá těmto kritériím.


Zabezpečení plateb

Bezpečnost bereme velmi vážně, takže vaše osobní údaje budou chráněny. K ochraně vašich údajů před neoprávněným použitím nebo vyzrazením používáme průmyslový standardní šifrovací protokol známý jako Secure Socket layer (SSL) a další přiměřená opatření. Všechny důvěrné údaje, jako jsou platební informace, jsou šifrovány a přenášeny prostřednictvím zabezpečeného kanálu pomocí šifrování SSL.


Pokud by se na vaší kreditní kartě objevily neoprávněné poplatky v důsledku nakupování u mojedary.com, musíte okamžitě a v souladu s pravidly a postupy pro hlášení vaší kreditní karty upozornit poskytovatele vaší kreditní karty. Mojedary Term převezme odpovědnost za nákupy uskutečněné prostřednictvím mojedary.com pouze v případě, že k neoprávněnému použití vaší kreditní karty došlo bez vaší vlastní chyby.


Vezměte prosím na vědomí, že od zákazníka nikdy nebudeme požadovat potvrzení žádného účtu nebo údajů o kreditní kartě prostřednictvím e-mailu. Pokud obdržíte e-mail s tvrzením, že jste od mojedary.com, a žádáte, abyste tak učinili, NEREAGUJTE a kontaktujte nás okamžitě.