DODÁNÍ A DOPRAVA

Dodací Doba = Doba Zpracování + Dodací Doba

DOBA ZPRACOVÁNÍ

Všechny předměty vyžadují 3–5 pracovních dnů, než budou moci řemeslníci.

ČAS DOPRAVY

Metoda

Přepravní čas

Cena Doprava Zdarma

Standardní Doprava

na CZ,US,UK,AU,CA,FR,DE

5-12 Pracovní Dny

225.7

Přes 1332.8

Standardní Doprava

do jiných Zemí

6-18 Pracovní Dny

225.7

Přes 1332.8

Naléhavá Doprava

2-5 Pracovní Dny

564.5

Přes 3365.9


*
Vezměte prosím na vědomí, že výše uvedený časový rámec nezahrnuje čas výroby a účet za zpoždění způsobená prodejci nebo narušením služeb a počasí.


PŘEPRAVNÍ INFORMACE

Vezměte prosím na vědomí, že dodací adresa bude převzata ze záznamu PayPal (model CheckPal checkout). Pokud se vaše dodací adresa liší od fakturační adresy, uveďte to při pokladně.


Adresu lze změnit před odesláním vašich objednávek. Po odeslání vašich objednávek však nemůžeme změnit způsob doručení ani adresu.


POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Po dokončení nákupu. Obdržíte e-mail s potvrzením objednávky (zkontrolujte složku se spamem, pokud ji nemůžete najít). Zkontrolujte, zda jsou všechny informace správné. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kdykoli kontaktujte:mojedaryorder@gmail.com


SLEDOVÁNÍ OBJEDNÁVKY

Až bude vaše objednávka připravena k odeslání, zašleme oznámení znovu, vydáme číslo sledování zásilky a poskytneme přímý odkaz na stránku sledování zásilek přepravce. Tento e-mail vám poskytne vaše ID objednávky ke sledování vaší položky, jak se k vám dostane, a datum, kdy byla vaše objednávka odeslána. Stav objednávky můžete zkontrolovat také zde:Sledovat objednávku


DŮLEŽITÉ

Když dopravce vrátí nedoručitelný balíček z důvodu problému s adresou, bude vám účtována cena za přepravu, pokud požadujete vrácení peněz. Upozorňujeme, že personalizované položky obsahují 30% za doplnění zásob.