30 denní politika vracení / výměny


Zavázali jsme se vytvořit pohodlný a příjemný nákupní zážitek na adrese mojedary.com. To je důvod, proč nabízíme snadný, bezproblémový 30denní návrat a výměnu služeb pro všechny nákupy. Níže jsou uvedeny podrobné pokyny, jak zpracovat vrácení nebo výměnu. Všechny zásady začínají datem nákupu. Podívejte se, zda se vás některý z nich týká, a zda se na položky vztahuje naše 30 Zásady vrácení a výměny.

Podmínky vrácení a výměny
1. Prosím, kontaktujte nejprve náš zákaznický servis pro vaši žádost o vrácení a žádost by měla být schválena.
Důležitá poznámka: Všechny položky vrácené bez oprávnění nebudou přijaty !!
2. Časový rámec pro vrácení a výměnu nesmí přesáhnout 30 dnů od data nákupu.
3. Všechny položky musí být vráceny v novém a nepotřebném stavu, bez škrábanců nebo známek opotřebení a nesmí být žádným způsobem upravovány ani pozměňovány.
4. Budete odpovídat za zpáteční náklady na dopravu.

Nelze vrátit peníze
1. Výrobky jsou vystaveny žíravým látkám nebo chemikáliím. Vystavení tvrdým chemikáliím může změnit vzhled vašeho produktu. Tyto chemikálie zahrnují, ale nejsou na ně omezeny, tekuté stříbro polské, bazény, horké vany a lázně. Oxidované stříbro je snadno poškozeno.
2. Výrobky jsou poškozeny nesprávným používáním, nesprávným zacházením nebo špatnou údržbou.
3. Náhrada nebude přijata k vrácení peněz.
4. Stříbrné kusy jsou podrobeny oxidaci, postupem času se mohou jevit jako černé. Chcete-li to odstranit, vyčistěte jej stříbrným leštícím hadříkem a vraťte svůj původní vzhled.
5. Nepřijímáme žádné výnosy za žádné personalizované fotografické kouzlo, pokud vzhled obrázku není odlišný od fotografie poskytnuté Mojedary, jak je uvedeno v naší 30denní sekci Zásady vrácení / výměny.

Postup vrácení / výměny
Krok 1: Pokud nejste spokojeni s obdrženými produkty, kontaktujte nejprve zástupce zákaznického servisu a požádejte nás o další pomoc. Pošlete nám e-mail na adresu: mojedaryorder@gmail.com, adresa naší firmy: pokoj 605, č. 10, Jinzhou North Road , Cangshan District, Fuzhou City, Fujian Province, Čína
Krok 2: Položte položky do původního obalu a zásilku bezpečně uzavřete.
Krok 3: Odložte balíček na místní poště.
Krok 4: Jakmile obdržíme váš balíček, neprodleně zpracujeme výměnu nebo vrátíme na váš účet vrácení peněz v souladu s našimi podmínkami vrácení. (Asi 5 až 7 pracovních dnů)
Nakonec vám pošleme e-mail, jakmile zpracujeme váš návrat nebo výměnu.

Vrácení peněz
Jakmile náš zákaznický servis vaši žádost schválí, vrátí se do 1 až 3 pracovních dnů po obdržení vašeho balíčku. Prostředky budou vydány na váš původní platební účet (asi 5-7 pracovních dnů), v závislosti na vaší bance nebo platební službě. Vaše banka nebo platební služba mohou účtovat malý transakční poplatek.
Poznámka: Všechny platby PayPal mohou být vráceny pouze přes PayPal, veškeré platby debetní nebo kreditní kartou budou vráceny pouze na původní debetní nebo kreditní kartu.

Vrácení poplatků za dopravu
Původní přepravné a pojištění jsou nevratné. Přestože jste si mohli užít dopravu zdarma nebo podhodnocenou, za každou objednávku vám vzniknou původní náklady na dopravu. Proto nevracíme původní náklady na dopravu.

U produktů, které nejsou poškozeny, ale zákazník se chce vrátit, můžete nejprve kontaktovat náš zákaznický servis a požádat o vrácení peněz. Produkt obdržíme bez poškození a zařídíme vám vrácení peněz do dvou až tří pracovních dnů. (Poznámka: náklady na dopravu tohoto procesu nese zákazník)

Mojedary uhradí zákazníkovi 10 USD jako zpáteční cenu za následujících okolností:
Poznámka: Částka zpáteční zásilky bude vrácena ve formě kreditu obchodu.
1. Zákazníci obdrželi nesprávnou položku.
2. Položka je rozbitá, vadná nebo má nesprávné gravírování. (V případě poškozených nebo vadných položek nás zákazníci musí kontaktovat do 48 hodin od přijetí objednávky.)
Poznámka: Mojedary si vyhrazuje právo nezpracovávat vrácení peněz, pokud jsou vráceny v nepřijatelném stavu.

ZRUŠENÍ POLITIKY
1. Zrušení objednávky do 24 hodin je zdarma. Po uplynutí této doby budou za zrušení účtovány poplatky za zarybnění / zpracování, přestože objednávka nebyla odeslána.
2. Objednávky zrušené do 24–48 hodin od potvrzení platby budou mít nárok na částečnou refundaci sestávající z úplných nákladů na dopravu a 80% z kupní ceny produktu.
3. Objednávky stornované déle než 48 hodin po potvrzení platby budou mít nárok na částečnou refundaci sestávající z úplných nákladů na dopravu a 50% z kupní ceny produktu.
4. Jakmile byla objednávka odeslána, již ji nelze zrušit.